لوگو کلد استاپ
  • آذربایجان شرقی ، شهرستان میانه ، خیابان بانک ملی ، بالاتر از مسجد آقایار سلطان ، دفتر مرکزی شرکت تولید رادیاتور مسی آذرپرتو گرما (کلد استاپ)
  • info@cold-stop.com
  • 09123301219
  • 09141250736

درباره ما

رادیاتور مسی کلد استاپ

درباره شرکت کلد استاپ

شرکت تولیدی آذر پرتو گرما فعالیت خود را از سال 1395 با هدف تولید کالای ملی با کیفیت آغاز نموده و در این راستا موفق به ثبت اختراع و تولید اولین رادیاتور مسی با نام تجاری کلد استاپ شده است.

این شرکت مفتخر است با به کارگیری عنصر مس و تلفیق با آلومینیم گامی نو در صنعت سیستم های گرمایشی، مدیریت و بهینه سازی مصرف انرژی برداشته است و کالایی با گرید مصرف انرژی +++A ، سطح 3 بنیاد ملی نخبگان و شاخص اینرسی حرارتی 924/35 ارائه نموده است.

 

Cold Stop
رادیاتور مسی کلد استاپ

این کارخانه با محصول انحصاری خود به ثبت اختراعی به شماره 82874 دارای برچسب انرژی +++A و تاییدیه های سازمان بهره وری انرژی ایران (سابا) ، وزارت نیرو و آزمایشگاه ملی صرفه جویی انرژِی ، شروع به فعالیت در یک خط تولید در استان آذربایجان شرقی نموده است . امید است با حمایت مردم شریف ایران ، گامی اساسی در چرخه صنعت و اقتصاد ایران برداریم.

هم اکنون برآنیم این محصول را با ویژگی های منحصر به فرد جهت کاهش هزینه های مازاد اقتصادی ، گرایش به سمت تکنولوژی برتر سیستم های گرمایشی ، صرفه جویی در مصرف بهینه گاز ملی گسترش حیطه صنعتی و اقتصادی ایران و خود کفایی در این مقوله ، گامی نوین برداریم

Cold Stop

گالری تصاویر محصولات کلداستاپ